Feestzalen

Door een vlotte samenwerking met de feestzalen, zal uw feest tot in de puntjes verzorgd zijn. Wij kunnen steeds rekenen op de professionele aanpak van:

Het Godshuis - Sint-Laureins - www.godshuis.be

Auberge Du Pêcheur - Sint-Martens-Latem - www.auberge-du-pecheur.be

Cofar - Roeselare - www.cofar.be

De Lozen Boer - Lochristi - www.lozenboer.be - foto's

De Venkel - Kortenberg - www.devenkel.be

De Visscherie - Oostrozebeke - www.devisscherie.be

Den Hof - Zelzate - www.denhof.be

Gent Marriott Hotel - Gent - www.marriottghent.com

Geuzenhof - Massemen - www.geuzenhof.be - foto's

Hof Ter Beke - Drongen - www.hofterbeke.be

Hotel Serwir - Sint-Niklaas - www.serwir.be - foto's

Kasteel Fruithof - Boechout - www.kasteelfruithof.com - foto's

Ladeuze - Markedaal - www.la-deuze.be

Le Saulchoir - Celles - www.lesaulchoir.be

Manoir Stuivenberg - Varsenare - www.manoirstuivenberg.be

Monasterium Poortackere - Gent - www.monasterium.be

Renard - Beervelde - www.renard-beervelde.be

Salons 't Oud Gemeentehuis - Wichelen - www.oud-gemeentehuis.be

Salons Waerboom - Groot-Bijgaarden - www.waerboom.be

Scala - Beveren - www.feestzaalscala.be - foto's

Thermae Palace - Oostende - www.thermaepalace.be

Agathea Feestsalons - Landskouter - www.agaric-agathea.be

Cortina - Wevelgem - www.hotel-cortina.be

De Sterre - Deinze - www.desterre.be

De Zilveren Zwaan - Zuienkerke - www.dezilverenzwaan.be

Fabriekspand Evenementenhal - Roeselare - www.fabriekspand.be

Feestsalons 't Schuurken - Serskamp - www.schuurken.be

Feestzaal De Zevensterre - Laarne - www.zevensterre.be

Feestzaal Valkenbulcke - Merendree - www.valkenbulcke.be

Hof Ter Mude - Knokke - www.hoftermude.be

JM Catering - Aartselaar - www.jmcatering.be

Kasteel Coninxdonck - Gentbrugge - www.kasteelconinxdonck.com

Kasteel Diepensteyn - Steenhuffel - www.jmcatering.be

Kasteel Van Laarne - Laarne - www.kasteelvanlaarne-rest.be

Koriander & Kaneel (Catering) - Dikkelvenne - www.koriander-kaneel.com

Saks & Boom - Meilegem (Zwalm) - www.saks-boom.com

Salons Mimosa - Eeklo - www.salonsmimosa.be

Salons Roskam - Merelbeke - www.salonsroskam.be

't Boldershof - Oostkamp - www.boldershof.be

Ter Eeste - Roeselare - www.tereeste.be

Natuurlijk zijn onze DJ's ook welkom in andere feestzalen.

Ludwigs heeft de toestemming van alle feestzalen om hun gegevens te publiceren.